Studentska organizacija Pomorskog fakulteta Kotor organizuje predavanje o napadima pirata na brodu - PFK - Pomorski fakultet Kotor

08.03.2018   Željko Pekić  570 pregleda

Istinita prica naseg studenta koji je bio otet 40 dana!

Cetvrtak, 8. marta 2018. godine sa pocetkom u 12:00 sati u amfiteatru Pomorskog fakulteta Kotor.

Drugi oficir, Filip Milivojevic, koji je bio otet u vodama Libije, ispricace nam istinitu pricu o tome, kako se izvuci sa otetog broda i sta znaci Security (poznavanje bezbjednosti na brodu), kao i o teroristickoom napadu na brodu na kojem su bila jos 3 clana posade iz Crne Gore. 40 paklenih dana pod teroristima na sidru, logorima i nehumanim uslovima!

Iskustvo koje ce pomoci za odabir buduce kompanije i nacina prezivljavanja u slicnim uslovima!