Tribina 'Sigurnost na moru i članstvo u NATO'

10.03.2017   Željko Pekić  601 pregleda

OBAVJEŠTENJE

Obavještavaju se studenti i zaposleni Pomorskog fakulteta Kotor da će se u amfiteatru Fakulteta dana 10. marta 2017. godine  (petak) sa početkom u 11.00 časova, održati tribina pod nazivom „ Sigurnost na moru i članstvo u NATO“, u organizaciji Komunkacionog tima Savjeta  za članstvo u NATO i Fakulteta. Učesnike će pozdraviti dekan Pomorskog fakulteta Kotor prof.dr Danilo Nikolić. Na Tribini  će govoriti  ugledni gosti: mr Dragan Pejanović, nacionalni koordinator za NATO i sekretar Ministarstva unutrašnjih poslova, ambasador Hrvatske u Crnoj Gori Veselko Grubišić, ambasador Italije Vinćenco del Monako, komandant Mornarice Vojske Crne Gore, kapetan bojnog broda Darko Vuković i kapetan fregate, učesnik operacije EU NAVFOR ATALANTA Željko Peković.

Nakon izlaganja, predviđena je diskusija.

Imajući u vidu aktuelnost i značaj  teme Tribine, studenti i zaposleni se pozivaju da u što većem broju prisustvuju ovom događaju.

DEKANAT

POMORSKOG  FAKULTETA KOTOR