Kurs kineskog jezika na Pomorskom fakultetu

06.10.2018   Željko Pekić  5876 pregleda

Obaviještavaju se studenti da Pomorski fakultet u saradnji sa Institutom Konfucije nudi studentima mogućnost realizacije kursa kineskog jezika.

U zavisnosti od vašeg interesovanja, uskladili bi se termini održavanja kursa i formirale grupe. Predavač na kursu je Mr Ming koji bi sa polaznicima uskladio dalje korake i dinamiku izvođenja kurseva .

Pohađanje kursa  je besplatno,  a predavanja bi se održavala u prostorijama Pomorskog fakulteta, vjerovatno u terminu od 18h - 19:30h, tri puta sedmično. Neke od mogućnosti koje nudi ovaj kurs su posjeta Kini i druge aktivnosti koje bi se u dogovoru sa predavačem uskladile.

Molim da zainteresovani studenti pošalju mail na pfkprodekan@ac.me, najkasnije do 15. oktobra 2018. godine. Potrebno je da u subject rubrici mejla navedete Kurs kineskog jezika, a u mejlu posaljete vaše ime, prezime, studijski program i kontakt (telefon i email).

PRODEKAN ZA NASTAVU