Potpisan još jedan Sporazum o dodjeli bespovratnih sredstava u okviru programa mobilnosti na Trans2Work projektu - PFK - Pomorski fakultet Kotor

15.06.2018   Željko Pekić  256 pregleda

U zgradi Rektorata Univerziteta Crne Gore je u četvrtak, 14. juna 2018. godine održan drugi sastanak na kome je potpisan Sporazum o dodjeli bespovratnih sredstava (Grant Agreement) za program mobilnosti (Special Mobility Strand) u okviru ERASMUS + projekta “Prelaz studenata s invaliditetom od visokog obrazovanja do zapošljavanja u Srbiji, Bosni i Hercegovini i Crnoj Gori” (akronim: Trans2Work).

Program mobilnosti koji je organizovan u saradnji sa Centrom za međunarodnu saradnju Univerziteta Crne Gore, Udruženjem mladih sa hendikepom Crne Gore, kolegama sa Univerziteta u Sarajevu i Profil Management Consulting doo, studentom koji učestvuje u ovom program Mladenom Markovićem, koordinatorkom sa Univerziteta Makedonija iz Soluna i svim članovima projektnog tima, počeće 1. jula 2018. godine u Sarajevu i trajaće dva mjeseca.

Našem Mladenu Markoviću ugodan boravak i uspješnu realizaciju radne prakse!