Prvo mjesto na 58. Atletskoj ulicnoj trci "19. DECEMBAR" u Podgorici

20.12.2016   Željko Pekić  663 pregleda

Nas student Svetozar Stamatović sa studijskog programa Brodomašinstvo osvojio je prvo mjesto na  58. Atletskoj ulicnoj trci "19.DECEMBAR" Trofej Podgorice 2016. memorijal "Velisa Mugosa". On sa ponosom ističe da je učestvovao u ovoj trci predstavljajući Fakultet zbog čega mu je ovaj uspjeh još draži.

Učestvovao je prije 2 godine na istom mjestu u 56-oj atletskoj trci i osvojio prvo mjesto, kao i odlicje sa studentske trke koja se odrzala u Niksicu 17. septembra 2016. godine na kojoj je osvojio bronzu.

Pomorski fakultet Kotor čestita svom  studentu Svetozaru Stamatoviću na osvojenom prvom mjestu  i želi mu puno uspjeha kako na studijama tako i u sportskim aktivnostima sa željom da i dalje nastavi  sa odličnim rezultatima, kao do sada.