Promocija Pomorskog fakulteta Kotor u Centru srednjih škola u Trebinju - PFK - Pomorski fakultet Kotor

Promocija Pomorskog fakulteta Kotor u Centru srednjih škola u Trebinju

17.03.2018   Željko Pekić   730 pregleda

Predstavnici Pomorskog fakulteta Kotor su u petak, 16. marta 2018. godine obišli Centar srednjih škola u Trebinju i maturantima ekonomske, turističke i poslovno-pravne struke su predstavili studijski program Menadžment u pomorstvu i logistika kao što su ukazali i na specifičnosti pojedinih modula na trećoj godini studija. Podijeljen im je promotivni materijal, predstavljena je mogućnost obavljanja radne prakse u SAD preko Work & Travel programa, kao što je odgovoreno i na brojna pitanja u vezi zaposlenja nakon završenih osnovnih studija.

Maturanti su pozvani da prisustvuju Info danu 04. aprila 2018. godine u 12 časova koji će se organizovati na našem fakultetu u saradnji sa Fakultetom za turizam i hotelijerstvo.

Ovom prilikom se najljepše zahvaljujemo domaćinima na srdačnoj dobrodošlici i organizaciji promocije našeg fakulteta u njihovom Centru srednjih škola u Trebinju.

16.05.2018  806

Promocija Pomorskog fakulteta Kotor u Školi za brodarstvo, brodogradnju i hidrogradnju Beograd

26.04.2018  717

Promocija Pomorskog fakulteta Kotor u JU Srednjoj stručnoj školi u Pljevljima