Promocija Pomorskog fakulteta Kotor u Gimnaziji 'Jovan Dučić' u Trebinju - PFK - Pomorski fakultet Kotor

Promocija Pomorskog fakulteta Kotor u Gimnaziji 'Jovan Dučić' u Trebinju

17.03.2018   Željko Pekić   752 pregleda

Promocija Pomorskog fakulteta Kotor u Gimnaziji „Jovan Dučić“ u Trebinju je realizovana u petak, 16. marta 2018. godine. Ovom događaju su prisustvovali maturanti zainteresovani za upis osnovnih studija na našem fakultetu u studijskoj 2018/19. godini. Oni su se upoznali sa Bolojnskim sistemom studiranja, predstavljeni su im studijski programi, mogućnosti za ukrcaj na brod poslije završenih studija, a takođe su im prenešeni primjeri dobre prakse od strane njihovih sugrađana koji su bili uspješni studenti na našem fakultetu i koji su se otisnuli na svjetsko pomorsko tržište.

Maturanti su pozvani da prisustvuju Info danu 04. aprila 2018. godine u 12 časova koji će se organizovati na našem fakultetu u saradnji sa Fakultetom za turizam i hotelijerstvo.

Ovom prilikom se najljepše zahvaljujemo domaćinima na srdačnoj dobrodošlici i organizaciji promocije našeg fakulteta u Gimnaziji „Jovan Dučić“ u Trebinju.

16.05.2018  806

Promocija Pomorskog fakulteta Kotor u Školi za brodarstvo, brodogradnju i hidrogradnju Beograd

26.04.2018  717

Promocija Pomorskog fakulteta Kotor u JU Srednjoj stručnoj školi u Pljevljima