Promocija Pomorskog fakulteta Kotor u Gimnaziji 'Niko Rolović' u Baru

02.03.2018   Željko Pekić   383 pregleda

Predstavnici Pomorskog fakulteta Kotor su obavili promociju studijskih programa na osnovnim akademskim studijama maturantima Gimnazije 'Niko Rolović' u Baru, u petak, 2. marta 2018. godine.

Učenici su se mogli upoznati sa tradicijom našeg fakulteta u usavršavanju pomorskog kadra koji nakon završetka studija bez problema može aplicirati za poslove na domaćem i međunarodnom tržištu. Takođe, podijeljen je promotivni materijal, prikazana je prezentacija Pomorskog fakulteta Kotor, predstavljene su mogućnosti za dodatnim usavršavanjem i učestvovanjem u raznim programima mobilnosti, praktičnoj nastavi i obavljanju radne prakse u inostranstvu. Bilo je riječi i o benefitima koje studenti mogu ostvariti tokom studiranja, a takođe i o mogućnostima napredovanja u pomorskom pozivu koje je naročito traženo na međunarodnom tržištu rada.

Ovom prilikom se zahvaljujemo rukovodstvu gimnazije, a naročito pomoćniku direktora, g-đi Nataši Šljivić na srdačnoj dobrodošlici i na tome što su omogućili da predstavimo studijske programe Pomorskog fakulteta Kotor maturantima barske gimnazije.

16.05.2018  687

Promocija Pomorskog fakulteta Kotor u Školi za brodarstvo, brodogradnju i hidrogradnju Beograd

26.04.2018  610

Promocija Pomorskog fakulteta Kotor u JU Srednjoj stručnoj školi u Pljevljima