Promocija Pomorskog fakulteta Kotor u Srednjoj ekonomskoj školi 'Mirko Vešović' u Podgorici

23.03.2018   Željko Pekić   813 pregleda

Promocija Pomorskog fakulteta Kotor u Srednjoj ekonomskoj školi „Mirko Vešović“ u Podgorici je održana u petak, 23. marta 2018. godine.

Učenicima je podijeljen promotivni materijal, predstavljen im je studijski program Menadžment u pomorstvu i logistika od strane rukovodioca ovog programa prof. dr Mima Draškovića i saradnika u nastavi mr Maje Škurić, upoznali su se sa tradicijom našeg fakulteta i statusom pomorskog kadra koji nakon završetka studija može aplicirati za poslove na domaćem i međunarodnom tržištu rada, a takođe su predstavljene i mogućnosti za dodatnim usavršavanjem i učestvovanjem u raznim programima mobilnosti, praktičnoj nastavi i obavljanju radne prakse u inostranstvu.

Ovom prilikom se zahvaljujemo direktoru na mogućnosti da predstavimo Pomorski fakultet Kotor maturantima Srednje ekonomske škole „Mirko Vešović“ u Podgorici.

16.05.2018  675

Promocija Pomorskog fakulteta Kotor u Školi za brodarstvo, brodogradnju i hidrogradnju Beograd

26.04.2018  601

Promocija Pomorskog fakulteta Kotor u JU Srednjoj stručnoj školi u Pljevljima