Promocija Pomorskog fakulteta u JU Srednjoj mješovitoj školi 'Mladost' u Tivtu - PFK - Pomorski fakultet Kotor

Promocija Pomorskog fakulteta u JU Srednjoj mješovitoj školi 'Mladost' u Tivtu

01.03.2018   Željko Pekić   569 pregleda

Promocija Pomorskog fakulteta Kotor je održana u srijedu 28. februara 2018. godine u JU Srednjoj mješovitoj školi „Mladost“ u Tivtu.

Maturantima gimnazije, odjeljenja marketinga i trgovine kao i mehatroničara su predstavljeni studijski programi našeg fakulteta od strane dekana, doc. dr Špira Ivoševića, rukovodioca studijskog programa Pomorska elektrotehnika, doc. dr Tatijane Dlabač i saradnika u nastavi mr Igora Stanovčića i mr Maje Škurić. Maturanti su bili u prilici da dobiju informacije o upisu, različitim nivoima školovanja, praktičnoj nastavi, kao i mogućnostima učestvovanja u programima mobilnosti i zapošljavanja nakon sticanja diplome na Pomorskom fakultetu Kotor. Takođe, svi zainteresovani su pozvani da početkom aprila mjeseca 2018. godine dođu na Pomorski fakultet Kotor i prisustvuju Info danu, kako bi se mogli informisati o svim detaljima kada je u pitanju upis i nastavak školovanja na našoj instituciji.

Ovom prilikom se zahvaljujemo direktorici, g-đi Jovanki Vujačić i ostalim zaposlenima na srdačnoj dobrodošlici i uspješnoj promociji Pomorskog fakulteta Kotor u njihovoj školi.

16.05.2018  806

Promocija Pomorskog fakulteta Kotor u Školi za brodarstvo, brodogradnju i hidrogradnju Beograd

26.04.2018  813

Promocija Pomorskog fakulteta Kotor u JU Gimanaziji 'Tanasije Pejatović' u Pljevljima