Promocija Pomorskog fakulteta u JU Srednjoj mješovitoj školi 'Mladost' u Tivtu, 5.3.2018.

05.03.2018   Željko Pekić   479 pregleda

Promocija Pomorskog fakulteta Kotor je održana u ponedeljak, 5. marta 2018. godine u JU Srednjoj mješovitoj školi „Mladost“ u Tivtu.

Rukovodilac studijskog programa Pomorska elektrotehnika, doc. dr Tatijane Dlabač je maturantima odjeljenja Elektrotehničar elektronike predstavila studijske programe Pomorskog fakulteta Kotor. Maturanti su bili u prilici da dobiju informacije o upisu, različitim nivoima školovanja, praktičnoj nastavi, kao i mogućnostima učestvovanja u programima mobilnosti i zapošljavanja nakon sticanja diplome na Pomorskom fakultetu Kotor. Maturanti su upoznati s aktivnostima koje sprovodi Fakultet u cilju što boljeg informisanja o upisu i studijama, te pozvani da prisustvuju Info danu koji je planiran početkom aprila mjeseca. Promociji Pomorskog fakuteta Kotor su prisustvovali bivši đaci ovog smjera, a sadašnji studenti odsjeka Pomorske elektrotehnike Vujadin Krivokapić i Marko Đurišić.

I ovom prilikom se zahvaljujemo direktorici, g-đi Jovanki Vujačić i ostalim zaposlenima na srdačnoj dobrodošlici i uspješnoj promociji Pomorskog fakulteta Kotor u njihovoj školi.

16.05.2018  684

Promocija Pomorskog fakulteta Kotor u Školi za brodarstvo, brodogradnju i hidrogradnju Beograd

26.04.2018  686

Promocija Pomorskog fakulteta Kotor u JU Gimanaziji 'Tanasije Pejatović' u Pljevljima