Dani proslave 60 godina Pomorskog fakulteta Kotor - PFK - Pomorski fakultet Kotor

Dani proslave 60 godina Pomorskog fakulteta Kotor

13.11.2019   PFK Admin  637 pregleda

Povodom 60 godina postojanja i rada Pomorskog fakulteta Kotor, najavljujemo dane proslave u okviru svečane radne nedjelje 18-22. novembra 2019. godine, po sljedećem rasporedu:

Ponedjeljak, 18. novembar 2019.

10:00 ─ Svečana dodjela diploma, u amfiteatru Pomorskog fakulteta Kotor.

Utorak, 19. novembar 2019.

12:00 ─ Svečana Akademija, Kulturni centar "Nikola Đurković", Kotor.

19:30 ─ Otvaranje izložbe fotografija i promocija dokumentarnog filma posvećenih plovidbama studenata Pomorskog fakulteta Kotor na š/b Jadran, autora Stevana Kordića i Zorana Radonjića, Pomorski muzej Crne Gore, Kotor.

Srijeda, 20. novembar 2019.

9:00 ─ Dan nauke, na kojemu će biti predstavljeni: Zbornik naučnih radova Pomorskog fakulteta Kotor, Monografija Pomorskog fakulteta Kotor, prezentacija „Pomorski put svile“ Instituta Konfucije, kao i naučni projekti Fakulteta, u amfiteatru Pomorskog fakulteta Kotor.

Petak, 22. novembar 2019.

10:00 ─ Dan otvorenih vrata, Pomorski fakultet Kotor.

U utorak, 19. novembra, nastava će se odvijati u okviru skraćenih časova, odnosno po dogovoru sa predmetnim nastavnicima.

Čestitamo vam svima predstojeći jubilej i nadamo se da ćete svojim prisustvom uveličati naše zajedničke dane proslave!