Ministarstvo odbrane Crne Gore odrzace predavanje na Pomorskom fakultetu Kotor - PFK - Pomorski fakultet Kotor

Ministarstvo odbrane Crne Gore odrzace predavanje na Pomorskom fakultetu Kotor

19.11.2018   Željko Pekić  1274 pregleda

OBAVJEŠTENJE

Obaviještavaju se studenti studijskih programa Nautika i Nautika i pomorski saobraćaj da će predstavnici Ministarstva odbrane Crne Gore dana 19.11. 2018. godine ( ponedjeljak) sa početkom u 11,00 časova, u Amfiteatru Fakulteta održati predavanje u trajanju od 30 minuta, sa vremenom za pitanja studenata, na temu raspisanog oglasa za stipendiranje studenata od strane tog Ministarstva, kojim je obuhvaćen i jedan student navedenih studijskih programa.

Na predavanju će takođe biti riječi i o značaju Vojske Crne Gore i vojne profesije, te o samom Oglasu, načinu prijavljivanja i ostalim interesantnim pitanjima.

Pozivamo studente da prisustvuju navedenom predavanju.

Pomorski fakultet Kotor