Najava Dana otvorenih vrata, 18. april 2019. - PFK - Pomorski fakultet Kotor

Najava Dana otvorenih vrata, 18. april 2019.

18.04.2019   Željko Pekić  3096 pregleda

Univerzitet Crne Gore organizuje Dan otvorenih vrata Univerziteta Crne Gore u četvrtak, 18. aprila 2019. godine sa početkom u 10:00 sati, u kampusu Univerziteta Crne Gore u Podgorici.

Predstavnici Pomorskog fakultet Kotor, kao jedna od univerzitetskih jedinica, ce posjetioce i zainteresovane maturante informatisati sta se izučava na Fakultetu, kao i mogućnosti zapošljavanja po završetku ove visokoškolske ustanove. Takođe, biće dostupne informacije o studentskim servisima kao i programima mobilnosti studenata, mogućnostima studiranja na nekom od partnerskih univerziteta. Očekuje se posjećenost više od tri hiljade maturanata iz Crne Gore.

Pored srednjoškolaca, koji su primarna interesantna grupa, ovom prilikom se Univerzitet Crne Gore predstavlja i široj crnogorskoj javnosti.

Očekujemo vas u što većem broju.

Dokumenta