Predavanje na temu 'Postupanje sa morskim/rjecnim sedimentima - Principi Evropske politike" - PFK - Pomorski fakultet Kotor

09.04.2019   PFK Admin  1242 pregleda

Studentima Pomorskog fakulteta se organizuje stručno predavanje na temu "Postupanje sa morskim/rječnim sedimentima - Principi Evropske politike" dana 09. aprila 2019. godine sa početkom od 14:00 sati u amfiteatru fakulteta.

Predavanje će održati Dr Hristina Stevanović Čarapina, dipl.inž. Doktor nauka –nauke o zaštiti životne sredine u trajanju od 1h.

Dr Hristina Stevanović Čarapina je zapošljena na EDUONS Univerzitetu - Fakultet zaštite životne sredine u Sremskoj Kamenici.

Ovo gostovanje je omugućeno uz pomoć nvo Eko Centar Delfin koji su angažovali Dr Čarapinu kao glavnog kordinatora i eksperta na projekat Opšine Kotor - "Za životnu sredinu-Učestvuj i Odlučuj" na kome su i studenti fakulteta dali doprinos popunjavanjem anketnog listića.

Nakon predavanja – studenti mogu postavljati pitanja na ovu temu.