Prezentacija u vezi izrade završnih i specijalističkih radova - PFK - Pomorski fakultet Kotor

Prezentacija u vezi izrade završnih i specijalističkih radova

22.02.2019   Željko Pekić  10661 pregleda

Obaviještavaju se studenti da će se u utorak, 26.02.2019. godine na Pomorskom fakultetu u Kotoru, u učionici B1, sa početkom u 11.15h, održati prezentacija u vezi izrade završnih i specijalističkih radova za studente završnih godina studija.

Prezentaciju će održati prof. dr Milena Dževerdanović-Pejović, prodekan za nastavu, doc. dr Tatijana Dlabač, rukovodilac studijskog programa Pomorska elektrotehnika, i  mr Radmila Gagić, saradnik u nastavi.

Prezentacija će uključiti kako tehničke tako i kvalitativne smjernice vezane za izradu završnih radova i korake koje treba ispratiti, od prijave do izrade i odbrane.

Vidimo se , nadamo se u što većem broju , u utorak.

Prodekan za nastavu

prof. dr Milena Dževerdanović-Pejović