Prijedlog zaključnih ocjena ljetnjeg semestra studijske 2018/19 - PFK - Pomorski fakultet Kotor

Prijedlog zaključnih ocjena ljetnjeg semestra studijske 2018/19

03.07.2019   Željko Pekić  2407 pregleda

Prijedlog zaključnih ocjena ljetnjeg semestra studijske 2018/19. godine dat je na oglasnoj tabli Pomorskog fakulteta Kotor!

POSTOVANI STUDENTI,

Do prijedloga zaključnih ocjena za ljetnji semestar studijske 2018/19. godine se dolazi kada se student uloguje preko OGLASNE TABLE i pogleda ocjene iz pojedinih predmeta koje se nalaze u rubrici REZULTATI i KONAČNE OCJENE.

Ukoliko student ima primjedbu na objavljene rezultate treba da pošalje email na pfk.prodekan@ucg.ac.me (treba navesti: studijski program, predmet i precizno objasniti razlog primjedbe; neophodno je staviti ime i prezime, broj indeksa, naziv predmeta, email i broj telefona) najkasnije 24 sati od postavljanja ovog saopstenja, tj. do četvrtka, 4. jula 2019. godine do 14:00 sati.

PRODEKAN ZA NASTAVU
PROF. DR MILENA DZEVERDANOVIC PEJOVIC