Novogodišnji humanitarni Bazar - PFK - Pomorski fakultet Kotor

Novogodišnji humanitarni Bazar

23.12.2019   PFK Admin  745 pregleda

U okviru humanitarne akcije "Novogodišnji humanitarni Bazar" održane 23.12.2019. godine u Tivtu predstavnici akademskog i neakademskog osoblja Pomorskog fakulteta Kotor i predstavnici studenata ispred Studentske organizacije Pomorskog fakulteta podržali su inicijativu prikupljanja sredstava za obnovu Dnevnog centra za djecu sa smetnjama u razvoju. Tom prilikom su prodavali ručno rađene novogodišnje ukrase i kolačiće pripremane specijalno za tu priliku. U cilju podizanja svijesti o značaju unaprijeđenja uslova za osobe sa smetnjama u razvoju i djecu kao najmlađe i najosjetljivije predstavnike društva predstavnici Fakulteta i studenata se uvjek rado odazovu pozivu za učešće na ovim i sličnim događajima.