Odrzana predavanja pomorskog inspektora Predraga Dulica na Pomorskom fakultetu Kotor - PFK - Pomorski fakultet Kotor

07.12.2018   Željko Pekić  1530 pregleda

U četvrtak, 6.12.2018. održana su predavanja pomorskog inspektora Predraga Dulića. Predavanje je obavljeno u okviru nastavnog predmeta Tehnike pregleda i nadzora broda i tematskih oblasti i shodno tematskim cjelinama iz silabusa predmeta za studente treće godine studijskog programa Nautika I specijalističke studije Pomorske nauke Studenti su imali priliku da saznaju kako se vrši inspekcija svih tipova plovila i koji su to međunarodno priznati sertifikati i standardi koje plovilo mora ispunjavati kako bi moglo biti upošljeno. Studentima je takođe predstavljen rad pomorske inspekcijske firme Montenegro Marine Service sa posebnim osvrtom na inspekciju jahti.