Odrzano predavanje Sloba Pajovica, dugogodisnjeg direktora Luke Bar i Crnogorske plovidbe na Pomorskom fakultetu Kotor - PFK - Pomorski fakultet Kotor

19.12.2018   Željko Pekić  5429 pregleda

U srijedu, 19. decembra 2018. godine na Pomorskom fakultetu Kotor Slobo Pajovic, inace dugogodisnji direktor Luke Bar i Crnogorske plovidbe odrzao, predavanje na temu "Menadžment u pomorskim kompanijama - crnogorska praksa".

Pomorski fakultet Kotor u saradnji sa svojim partnerima nastavice aktivnosti u cilju podizanja kvaliteta nastave i efikasnijeg informisanja i upoznavanja studenata sa praksom u pomorskoj privredi u Crnoj Gori i inostranstvu.