Realizacija programa mobilnosti Pomorskog fakulteta Kotor i Pomorskog fakulteta Sveučilišta u Splitu - PFK - Pomorski fakultet Kotor

25.04.2019   Željko Pekić  1168 pregleda

U cilju realizacije programa mobilnosti nastavnog kadra ERASMUS + na Pomorskom fakultetu Kotor u periodu od 19. do 25. aprila 2019. je boravila Marina Laušić, asistent na matematičkoj grupi predmeta na Pomorskom fakultetu Sveučilišta u Splitu.

Kroz ovaj vid razmjene koleginica iz Splita je imala priliku da se upozna sa organizacijom Pomorskog fakulteta Kotor, menadžmentom, nastavnicima, saradnicima, kao i infrastrukturom i opremom. Koleginica Marina Laušić je dočekana od strane Dekana, prof. dr Špira Ivoševića i predstavnika kancelarije za međunarodnu saradnju i mobilnost, doc. dr Senke Šekularac - Ivošević.

Zaključuje se da su uspostavljeni prioriteti za nastavak saradnje između Pomorskog fakulteta Kotor i Pomorskog fakulteta Sveučilišta u Splitu u okviru programa mobilnosti ERASMUS +.