Sastanak partnera na PORTS projektu - PFK - Pomorski fakultet Kotor

Sastanak partnera na PORTS projektu

19.02.2019   Željko Pekić  2567 pregleda

U Luci Kotor AD i na Pomorskom fakultetu Kotor održani su radni sastanci partnera u utorak, 19. februara 2019. godine, a sve u okviru redovnih aktivnosti projekta pod nazivom Partnership for the Observation and study of new Routes and Transnational Sea-highways (PORTS). Radi tim projekta se sastao i sa direktorom preduzeća ParisKotor doo Tivat, kapt. Radomirom Čavorom.

Tema sastanaka se odnosila na radni paket WP T1 PORTS International Network i ovo je samo jedna u nizu predviđenih aktivnosti za potpisivanje Memoranduma o razumijevanju i ispunjavanje Upitnika u elektronskoj formi čiji rezultati će ukazati na odgovarajuće operativne indikatore performansi u nacionalnoj i međunarodnoj plovidbi. Implementacija sličnih aktivnosti sa budućim potpisnicima Memoranduma o razumijevanju i stejkholderima koji će učestvovati u ispunjavanju Upitnika realizovaće se do kraja marta 2019. godine.