Studentska organizacija je obilježila Dan studenata kosarkaskim turnirom, 4. april 2019. - PFK - Pomorski fakultet Kotor

02.04.2019   Željko Pekić  1658 pregleda

Studentska organizacija Pomorskog fakulteta Kotor je započela obilježavanje Dana studenata sa košarkaškim turnirom koji se održao u utorak, 2. aprila 2019. godine od 15:30 sati na košarkaškom terenu O.Š. "Savo Ilić".

Bilo je prijavljeno preko 10 ekipa, i u znak podrške, nastavno osoblje Fakulteta je takođe imalo svoj tim.

Prvo mjesto je osvojila ekipa "Plavo srce" ciji su clanovi: Krsto Šućur, Miljan Radović i Luka Pejović.

Ovom prilikom se zahvaljujemo studentima i igračima na fer plej igri i nadamo se da će biti što više ovakvih dešavanja u budućnosti.