Studentska organizacija je obilježila Dan studenata turnirom u malom fudbalu, 4. april 2019. - PFK - Pomorski fakultet Kotor

03.04.2019   Željko Pekić  2321 pregleda

Studentska organizacija Pomorskog fakulteta Kotor je obilježila Dan studenata sa turnirom malog fudbala koji se održao u srijedu, 3. aprila 2019. godine od 13:00 sati na terenu O.Š. "Savo Ilić".

Bilo je prijavljeno preko 10 ekipa, i u znak podrške, nastavno osoblje Fakulteta je takođe imalo svoj tim i njemu je bio i dekan Pomorskog fakulteta, prof. dr Špiro Ivošević.

Prvo mjesto su osvojili studenti trece godine studijskog programa Nautika: Diko Cmiljanic, Marko Cosovic, Milan Bulajic i Ognjen Budimir.

Ovom prilikom se zahvaljujemo studentima i igračima na fer plej igri i nadamo se da će biti što više ovakvih dešavanja u budućnosti.