Zvanična posjeta Pomorskog odjela Sveučilišta u Dubrovniku - PFK - Pomorski fakultet Kotor

Zvanična posjeta Pomorskog odjela Sveučilišta u Dubrovniku

18.09.2019   Željko Pekić  1387 pregleda

Predstavnici Pomorskog fakulteta Kotor, na čelu sa dekanom Prof.dr Špirom Ivoševićem posjetili su, 2.septembra 2019. godine,  Pomorski odjel Sveučilišta u Dubrovniku, gdje ih dočekao doc. dr. sc. Žarko Koboević, pročelnik Odjela i doc. dr. sc. Ivona Milić Beran, rukovodilac preddiplomskog studija Pomorske tehnologije jahta i marina.

Obje strane izrazile su veliko zadovoljstvo povodom potpisivanja Erasmus+ ugovora o međunarodnoj mobilnosti studenata i osoblja. Razmijenjena su iskustva i otvorene  teme o drugim vidovima saradnje u pogledu organizacije nastavnog procesa u budućem periodu.

Takođe, pročelnik doc. dr. sc. Žarko Koboević uputio je poziv našem akademskom osoblju za učešće na međunarodnoj konferenciji pod nazivom - International Conference of Maritime Science & Technology NAŠE MORE 2019, koja će se održati od 17-18. oktobra u organizaciji Sveučilišta u Dubrovniku i ko – organizatora Sveučilišta u Rijeci.