Promocija Pomorskog fakulteta Kotor u JU Srednjoj stručnoj školi u Pljevljima - PFK - Pomorski fakultet Kotor

Promocija Pomorskog fakulteta Kotor u JU Srednjoj stručnoj školi u Pljevljima

26.04.2018   Željko Pekić   716 pregleda

Pljevlja, četvrtak, 26. april 2018. JU Srednja stručna škola Pljevlja Promocija Pomorskog fakulteta Kotor maturantima JU Srednje stručne škole u Pljevljima održana je u četvrtak, 26. aprila 2018. godine.
Rukovodilac studijskog programa Pomorska elektrotehnika, doc. dr Tatijane Dlabač i saradnik u nastavi mr Sead Cvrk su maturantima podijelili promotivni materijal našeg Fakulteta, prezentirani studijske programe, pojasnili pravila za upis na prvu godinu studija i mogućnosti za dodatnim usavršavanjem i učestvovanjem u raznim programima mobilnosti.
Ovom prilikom se zahvaljujemo direktoru g-dinu Mervinu Avdoviću, pedagogu g-dinu Radanu Kartelu i profesorici Biljani Petrović na organizaciji promocije našeg Fakulteta.

16.05.2018  804

Promocija Pomorskog fakulteta Kotor u Školi za brodarstvo, brodogradnju i hidrogradnju Beograd

26.04.2018  811

Promocija Pomorskog fakulteta Kotor u JU Gimanaziji 'Tanasije Pejatović' u Pljevljima